CSM Veri Toplama Sistemleri


Diğer CSM Özel Sistemleri

XCP-Gateway

Bu protokol dönüştürücü, CSM EtherCAT® ölçüm modülleri (isteğe bağlı olarak CAN modülleri için) ve veri toplama yazılımı (örneğin vMeasure CSM, CANape®, INCA®, Vision® ...) arasındaki arabirimdir. Bir EtherCAT® master ve XCP-on-Ethernet slave içerir. Yazılımın bakış açısıyla XCP-Gateway, A2L açıklama dosyasına sahip bir XCP-on-Ethernet kontrol ünitesi olarak hizmet eder. Son derece kesin zaman damgaları atar ve oldukça etkili ve senkronizedir. Ürün sayfası için tıklayınız.

UniCAN Veri Kayıt Cihazı

Ölçüm verisinin ve kablosuz modem üzerinden iletimin güvenilir kaydı - her an ve her yerde: CSM'in UniCAN 2 veri kayıt cihazı bunu sunar. Profesyonel kullanım için optimize edilmiştir. UniCAN 2 ailesinin FPGA-/μ-kontrolcü tabanlı CAN veri yolu kayıt cihazları, yalnızca PC tabanlı cihazlarda bulunabilen özelliklere sahiptir. Aynı zamanda benzersiz bir veri güvenliği sunmaktadırlar. Ürün sayfası için tıklayınız.


Yapılandırma, ölçüm ve görselleştirme için yazılım

CSM, vMeasure CSM ve CSMconfig ile, birçok modülden oluşan ölçüm kurulum zincirleri kurmak için modül konfigürasyonundan, ölçüm verilerinin görselleştirilmesine kadar birçok yazılım çözümü sunar. CSM ölçüm modülleri, CANape®, INCA®, DiagRA®, DIAdem® ve MLab® gibi üçüncü parti yazılımlara da entegre edilebilir. Ürün sayfası için tıklayınız.